Ytd Yazılım

Network Server

Server Network

Kurumsal firmaların ağ ve sunucu altyapılarında kullanılan servislerin çözümlemeye yönelik verimli şekilde çalışabilmesi için gerekli uygulamaların titizlikle seçilmesi gerekir. Böylelikle sunucu uygulamalarının oluşumu sağlanmış olur. Ayrıca gereksiz ağ veya sistem hataları en aza çekilerek akışın standart bir şekilde devam etmesi sağlanır.

DNS Sunucu Kurulumu

DNS (Domain Name System) host isimlerini IP adresine çeviren karışık yapıdaki veri tabanıdır. Böylece akla gelmesi zor olan IP adreslerinin yerine daha basit olarak bilinen host isimleri kullanılır. DNS sunucusu kurduğumuz müşterilerin ağlarındaki bilgisayarlar daha anlaşılır ve kolay bir yapı oluştururlar.

Ağ Loglama Çözümleri

Yasa ve düzenlemeye göre firmalar kendi iç yapılarındaki ağlarında dağıtılmış olan IP bilgilerini kullanıma girdiği tarih ve saatten itibaren bilgisayarlarının MAC adres bilgileri ile birlikte kayıt altına almak zorundadırlar. Bu düzenleme doğrultusunda tüm ağ trafiğini istediğiniz gibi analiz etmenizi sağlayan çözümlemeyi sağlamış bulunuyorsunuz.

Ağ İzleme Çözümleri

Bu sistem, kendi iç yapılarında oluşan hata veya yavaşlık durumlarıyla ilgili ya da oluşabilecek kesinti anında ağ yöneticisini SMS, E-posta yada oluşturulan monitoring sistemi sayesinde haberdar edebilmektedir.

Merkezi Yönetim Çözümleri

Bilişim Teknolojisiyle yaşadığımız bu dönemde merkezi yönetim çözümleri şirketler için önemli bir hal almış durumdadır. Merkezi yönetim oluşan problemleri azaltmak ve çözümlemek adına müşterilere sunduğumuz hizmetimizdir.

Enable Dark Mode