Ytd Yazılım

Entegrasyonlar

E-ticaret entegrasyonu

İşletmelerin ürünlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerine ulaştırmalarına yardımcı olur. E-ticaret siteleri, e-ticaret entegrasyonları sayesinde iş gücü verimliliğini artırabilmekte ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmektedir. E-ticaret sitesi kuracak kişilerin en çok dikkat etmesi gereken konulardan bir tanesi de entegrasyonlardır. Ytd Yazılımın e-ticaret sitelerine sunduğu entegrasyon çeşitleri de aşağıda yer almaktadır.

Entegrasyon Türleri Nelerdir?

Entegrasyon türleri 5’e ayrılır. Entegrasyon türleri şunlardır: pazar yeri entegrasyonları, muhasebe entegrasyonları, ödeme sistemi entegrasyonları, geliştirici araç entegrasyonları ve son olarak kargo ve lojistik entegrasyonlarıdır. Bu entegrasyon türleri hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağı doğru inebilirsiniz.

PAZAR YERİ ENTEGRASYONLARI

Entegrasyon kelimesi, bütünleşme manasında kullanılmaktadır. Genel manada açıklamak gerekirse, çalışan iki platformu birbirine bağlamak anlamında kullanılır. Pazar yeri entegrasyonunu tanımlamak gerekirse şunu söyleyebiliriz: farklı pazar yerleri arasındaki bağlantıyı kuran, veri alışverişini yapan yazılımların sunduğu hizmettir diyebiliriz

Enable Dark Mode